Vasárnap. 100 km. Futva. Megállás nélkül. A gyermekekért.

Juhász Sándor (balra) az alapítvány futó önkéntese és Tóth Zsé Ferenc a szervezet elnöke.

Vasárnap durrant újra a Tündérkör Alapítvány! Most éppen Füzesabonyban.

Méghozzá nem is akármivel és akárkivel. Juhász Sándor 100 km-t fog (a jelenlegi előrejelzések alapján) futni -8 fokban, 3 km-es körök futásával, mindezt megállás nélkül. A rendezvény célja a társadalmi felelősségvállalás fontosságára való felhívása, a társadalom sportra való buzdítása, és persze maga az adománygyűjtés, mellyel az elesett gyermekeket kívánják majd támogatni. A rajt december.19-én 07:00-kor lesz a füzesabonyi víztorony előtti térről. Bárki beállhat bármikor majd futni, ki-ki a saját maga által kitűzött távjának teljesítéséért, illetve az elesett gyermekekért. Erre amúgy csak buzdítani tudunk mindenkit. A Tündérek a helyszínen tartós élelmiszereket fognak gyűjteni, amit a helyi gyermekjóléti intézménynek fognak átadni. Tehát aki tud és szeretne, vigyen nekik tartós élelmiszer adományokat! Továbbá lesz lehetőség pénz adományozásra is, de ezt az alapítvány már tartós élelmiszerek vásárlására fog majd fordítani. Látványból sem lesz hiány. A Szelfi Légkaput is hozza a Tündér szervezet és jön a Tündér autó is. Valamint minden adományozónak ajándékot fognak adni. Ami egy választható Tündér nyakpánt lesz. Előreláthatólag valamivel 17:00 előtt fog Sándor végezni a 100 km-el. Amikor is a Tündérkör Alapítvánnyal közösen fogják meggyújtani az utolsó Adventi gyertyát. Mindezt a segítségnyújtás fontosságának égisze alatt. Ez igen! Várjuk a beszámolókat majd.

Két nyakpántból választhatnak majd az adományozók.
A Tündér autó és a Szelfi Légkapu.